5 Romantik Evlenme Teklifi

Her kadının en büyük hayali, sevdiği adamdan samimi bir evlilik teklifi almaktır. Evlilik, iki kişinin hayatında aldığı en önemli kararlardan birisidir. Bu yüzden bu anın çok özel olmasını istemek gayet doğaldır.

Her erkek de sevdiği kişi için en romantik evlilik teklifini yaparak onu çok mutlu etmek ister. Bunun için biraz emek biraz hayal gücüyle sevdiği kadına kendini çok özel hissettiren bir evlilik teklifi yapabilir.

İster çok romantik bir çift olun ister hiç romantik olmayın güzel bir evlilik teklifini her kadın hayal eder. Evlilik teklifleri hiçbir zaman unutulmaz. Her zaman en güzel anılar olarak anlatılır ve her evlilik yıl dönümü olduğunda hoş bir anı olarak hatırlanır.

 

Doğa Gezisinde Evlenme Teklifi

Şehir içindeki park ve ormanlar veya günübirlik doğa gezi turlarına davet edin. Sonbaharda doğanın önünüze sunduğu kızıl,sarı, yeşil yapraklar zaten güzellikleriyle sizi hayran bırakacaktır. Romantik ortamı sevgilinizin gözlerinin içine bakarak söyleyeceğiniz bir şiirle süsleyebilirsiniz. Sonrasında dizlerinizin üzerine çökerek onun için özel olarak seçtiğiniz yüzüğü çıkarttığınızda sevgilinize unutamayacağı bir evlenme teklifi edebilirsiniz.

 

Balon Gezisinde Evlenme Teklifi

Kapadokya bunun için büyüleyici bir yer.  Gökyüzünde bulutların ambiyansıyla müthiş manzarada romantik bir balon gezisinde evlenme teklifi harika olabilir. Teklifinizi daha büyülü yapmak için profesyonel bir fotoğrafçı veya müzisyen ayarlayıp çok romantik rüya gibi bir evlilik teklifi yapabilirsiniz.

 

Helikopterde Evlenme Teklifi

 

Maceracı bir teklif planlamak istiyorsanız, ancak biraz daha samimi bir şey istiyorsanız romantik bir helikopter yolculuğu tercihi en iyisi olabilir. Şehir siluetinin üstünde uçabilir ve yeni yükseklikleri birlikte keşfedebilirsiniz. Helikopter indiği anda açılan afiş’te evlilik teklifiniz yazabilir. Bir buket çiçek ve yüzüğünüzle bu ortamı taşlandırıp harika evlenme teklifi yapabilirsiniz.

 

Plajda Evlenme Teklifi

Sahilde denizin hemen kıyısında bir çardak, kumların üzerinde hazırladığınız romantik bir masa, masanın hemen yanında bir afiş (Seni Çok Seviyorum, Benimle Evlenir Misin?…), etrafa dağıttığınız kırmızı güller, kır çiçekleri ile donatılmış kırmızı bir halı,  size özel sevdiğiniz bir müzik unutulmaz bir evlilik teklifi yapmanızı sağlayabilir.

 

Havadan Çekim ve Drone ile Evlilik Teklifi

İstanbu’un eşsiz manzarasında, hazırladığınız yüzük kutusu Drone ile sevdiğiniz kadının eline bırakılırken sevdiğinizin başından döktüğünüz gül yaprakları altında gözlerinin içine bakarak evlilik teklifi yapabilirsiniz. Bunun için hiç beklenmedik bir anda bir cafenin bahçesinde otururken, bir parkta otururken veya sahilde yürüyüş yaparken sessiz sevgilinize yaklaşan bir yüzük kutusu inanılmaz şaşırtıcı olabilir.

Bu fikirler doğrultusunda kusursuz bir evlilik teklifi için teklifgelsin.com’dan Ücretsiz Fiyat Teklif isteğinde bulunabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir